Ми — міжнародна медична компанія, заснована у 1923 році, зі штаб-квартирою неподалік від Копенгагена, у Данії.

Наша мета — змінити ситуацію для того, щоб подолати цукровий діабет та інші серйозні хронічні захворювання, як-от ожиріння, а також рідкісні захворювання крові та ендокринні захворювання.

Ми реалізуємо цю мету шляхом новаторських наукових проривів, розширення доступу до наших лікарських засобів і профілактики. Ми прагнемо винайти способи вилікувати захворювання, якими ми займаємось.

У нашій компанії працює понад 64 000 працівників у 80 офісах по всьому світу, а наша продукція представлена в 170 країнах.

Ми — відома медико-біологічна компанія, об’єднана спільною роботою з виявлення кращих методів лікування серйозних хронічних захворювань. 

Наша галузь динамічна. А наукове розуміння захворювань, які ми лікуємо, та людей, які з ними живуть, покращується з кожним днем. Це постійне нагадування про те, що не обов’‎язково те, що привело нас у точку, де ми є зараз, допоможе нам досягти успіху в майбутньому. 

Як роботодавець Ново Нордіск визнає потребу в експериментах та прагне враховувати здібності кожного співробітника та брати до уваги усі можливі погляди, щоб ухвалювати найкращі рішення .

Разом ми змінюємо життя.

Ми не дозволимо, щоб успіх нашої компанії залежить від постійного збільшення кількості людей із серйозними хронічними захворюваннями, як-от діабет 2-го типу та ожиріння.

Ми не отримуємо задоволення від страждань і труднощів, із якими стикаються люди з хронічними захворюваннями. У деяких країнах фінансове навантаження від надання або отримання медичної допомоги створює ризик серйозних ускладнень для здоров’‎я людей.

Ми прагнемо допомагати суспільству боротися з діабетом, і наша стратегія є чіткою — пришвидшити профілактику діабету 2-го типу та ожиріння та надати доступ до недорогого лікування соціально незахищеним пацієнтам у кожній країні.

Наш успіх будуть визначати рішення, які ми пропонуємо, а також здоров’я і добробут людей, які отримують від них користь.

Дізнайтеся більше про нашу стратегію боротьби з діабетом.

 

Ми — перша фармацевтична компанія, яка використовує 100% відновлюваної енергії на всіх виробничих потужностях. Ми пишаємося цим, але прагнемо розвиватися далі.  

Завдяки екологічній стратегії Circular for Zero («Нульовий вплив на довкілля») ми зможемо досягти того, що уся наша діяльність не матиме негативного впливу на довкілля.

Ми будемо активно працювати над тим, щоб зменшити вплив на довкілля від системи постачання, скоротити викиди CO2 від усієї нашої діяльності, а також вирішити проблему утилізації відходів після використання наших продуктів.

Долучайтеся до нас, щоб досягти нульового впливу на довкілля.

Ми тісно співпрацюємо з провідними університетами та біотехнологічними компаніями по всьому світу, щоб разом прискорювати відкриття нових лікарських засобів.

Ми постійно шукаємо нових партнерів зі спільними інтересами. Ми відкрито ділимося новими пептидними та білковими аналогами, а також антитілами для доклінічних досліджень.

Ми пропонуємо легкий і безкоштовний доступ до високоякісних сполук для зацікавлених науковців з усього світу.

Наша історія почалася в 1923  році, коли  дві маленькі данські компанії почали випуск революційно нового препарату інсуліну, який щойно був відкритий двома канадськими науковцями.

Коли вони нарешті вирішили об’‎єднатися у 1989 році, то створили компанію Ново Нордіск,  яка з тих пір швидко розвивається та займає провідні позиції в галузі лікування діабету, ожиріння, гемофілії  та  терапії гормоном росту.

Цінності Ново Нордіск (Novo Nordisk Way) — це принципи, на яких заснована діяльність компанії та кожне ухвалене в ній рішення.  Вони визначають нашу сутність, методи роботи, цілі, а також напрямок розвитку для компанії та працівників. Зрештою, це обіцянка, яку ми даємо один одному і мільйонам пацієнтів у всьому світі.

У 1923 році данські засновники компанії стали на шлях лікування діабету. Сьогодні нашу компанію представляють тисячі працівників по всьому світу, які мотивовані, обізнані та віддані роботі з подолання цукрового діабету та інших серйозних хронічних захворювань.

  • Ми прагнемо до лідерства у сферах лікування всіх груп захворювань, у яких ми працюємо.
  • Наш основний внесок полягає у відкритті та розробці інноваційних біологічних лікарських засобів і забезпеченні їх доступності для пацієнтів у всьому світі.
  • Розвиток нашого бізнесу та забезпечення конкурентних фінансових результатів дозволяє нам покращувати життя пацієнтів, пропонувати привабливий дохід нашим акціонерам та робити вагомий внесок у життя наших громад.
  • В основі нашої філософії ведення бізнесу лежить баланс фінансових, соціальних і екологічних аспектів — ми називаємо її «Потрійна лінія відповідальності».
  • Ми відкриті, відверті, амбіційні та відповідальні, і ставимося до всіх із повагою.
  • Ми пропонуємо своїм працівникам можливості для розкриття їхнього потенціалу.
  • Ми ніколи не йдемо на поступки в тому, що стосується якості та ділової етики.

Щодня ми повинні робити складний вибір, пам’‎ятаючи про те, що буде найкращим для пацієнтів, працівників і акціонерів у довгостроковій перспективі.

Це наші цінності. Це Цінності Ново Нордіск.

Дізнайтеся більше про роботу в компанії Ново Нордіск.