Щоб отримати доступ до свого профілю, Вам потрібно вибрати посаду на вебсайті та натиснути Apply now («Подати заявку зараз»). Після натискання Apply now («Подати заявку зараз») Ви перейдете на сторінку посади, де зможете вибрати View Profile («Переглянути профіль») у верхній панелі меню, увійти та відкрити пункт Jobs Applied («Подані заявки») .

Після входу Ви зможете переглядати вакансії, на які Ви відгукнулися, заявки та їхній статус. 

Після входу Ви перейдете до профілю кандидата, де можете вибрати My Documents («Мої документи»).

Тут Ви можете завантажити дані з пристрою, Drop Box or Google Drive. Зверніть увагу, що одночасно можна зберегти лише одне резюме.

Команда з підбору талантів розгляне Ваше резюме разом із вимогами до посади. Якщо Ваша кандидатура викличе зацікавлення, із Вами зв’яжеться представник компанії Ново Нордіск та розповість про подальші кроки. 

Нагадуємо, що Ви завжди можете переглянути статус своєї заявки, перейшовши до пункту View Profile («Переглянути профіль») та вибравши Jobs Applied («Подані заявки»).

Ви завжди можете переглянути статус своєї заявки після входу в систему та вибору пункту View Profile («Переглянути профіль») та Jobs Applied («Подані заявки»).