Екологічні проблеми ще ніколи не були важливішими, ніж сьогодні.

Збільшення споживання, індустріалізація та урбанізація загрожують не тільки довкіллю, але й здоров’ю людей у всьому світі. 

Щороку ми використовуємо мільярди літрів води та велику кількість енергії і ресурсів для виробництва лікарських засобів. Викиди CO2  продовжують збільшуватися, особливо під час транспортування.

Ми доставляємо сотні мільйонів флаконів та шприц-ручок людям, які їх потребують, і попит на наші лікарські засоби постійно зростає. Наша продукція виготовлена з високоякісних матеріалів, але після використання більшість із них опиняється на сміттєзвалищах.

Це змушує нас замислюватися над найбільшими екологічними проблеми люства: змінами клімату, дефіцитом води та ресурсів і забрудненням довкілля.

Щоб подати приклад і бути на передовій змін, ми розробили сміливий підхід для вирішення екологічних проблем на загальнокорпоративному рівні.

Ми запровадили нову екологічну стратегію, прагнучи досягти нульового впливу на довкілля.

Наша стратегія спрямована на пошук способів виготовлення такої продукції, яка може бути перероблена або повторно використана, зміну способу ведення бізнесу з метою мінімізації споживання та переробки відходів, а також на співпрацю з партнерами, які поділяють наші погляди.

Ми вже робимо перші кроки на шляху до нульового впливу на довкілля. Але ми завжди шукаємо нові способи, щоб зробити більше. Ми вважаємо, що остаточні відповіді прийдуть, коли ми перебудуємо наш бізнес і зробимо його екологічнішим.

Перехід на відновлювану електроенергію

Розробка екологічних продуктів

Робота з постачальниками, які поділяють наш спосіб мислення

Активна робота у містах — це можливість виграти боротьбу проти зміни клімату та цукрового діабету 2-го типу. Цим двом явищам сприяють подібні моделі поведінки людей, які посилюють глобальне потепління і зростання захворюваності на діабет 2-го типу.

Сьогодні ми співпрацюємо з партнерами в 25 великих містах світу, щоб просувати ідеї профілактики діабету. 

Ці партнерства є частиною програми «Змінюємо діабет у містах». Починаючи з 2015 року, програма «Змінюємо діабет у містах» перетворилася на соціальний рух, який підтримали багато учасників, зацікавлених у тому, щоб попередити діабет 2-го типу та сформувати здоровіше середовище для життя.

Дізнайтеся більше про те, як ми покращуємо здоров’я людей у містах.