Відкриття, розробка та реалізація

Протягом майже 100 років ми розробляємо інноваційні лікарські засоби, які задовольняють потреби людей із серйозними хронічними захворюваннями. 

Наші методи лікування сьогодні допомагають мільйонам людей, які хворіють на діабет, ожиріння та рідкісні захворювання крові та ендокринної системи. 

Від лабораторій до виробництв, — ми відкриваємо та розробляємо інноваційні біологічні лікарські засоби та робимо їх доступними для пацієнтів по всьому світу.

Ми зосереджуємося на серйозних хронічних захворюваннях, із якими живуть сотні мільйонів людей і які є одними з найактуальніших світових проблем у сфері охорони здоров’я.

Поєднуючи інновації та виробничі успіхи, ми використовуємо аналітичні дані пацієнтів та партнерів, щоб перетворити сміливі ідеї на життєво важливі та профілактичні лікарські засоби.

Ми інвестуємо в нові методи лікування та технології, у тому числі у терапію на основі стовбурових клітин, для постійного вдосконалення медичних пристроїв і цифрових рішень у сфері охорони здоров’я.

Якщо люди із хронічними захворюваннями не отримують належного лікування або взагалі не лікуються, існує ризик розвитку ускладнень, що загрожують життю. У випадку з діабетом це може призвести до ампутації кінцівок та втрати зору, а в деяких випадках ускладнення можуть призвести до смерті.

Соціально незахищені групи населення та країни з низьким рівнем доходу часто стикаються з найважчими умовами. Вартість та доступ до медичної допомоги можуть спричинити неймовірне навантаження на окремих осіб, сім’ї та навіть ціле суспільство.

Наша довгострокова мета полягає в тому, щоб забезпечити доступне лікування цукрового діабету соціально незахищеним пацієнтам у кожній країні, особливо дітям, що живуть із цукровим діабетом 1-го типу і яким загрожує смерть у деяких частинах світу, де немає доступу до лікування та медичної допомоги.

Ми також інвестуємо в профілактику хронічних захворювань. Наша мета — запобігти розвитку діабету 2-го типу у понад 100 мільйонів людей до 2045 року. 

Дізнайтеся, як ми долаємо діабет.

Рагху Рамасвамі (Raghu Ramaswamy) та Ріянка Діксіт (Riyanka Dixit), «Ново Нордіск Індія» (Novo Nordisk India).