У більшості людей гормон росту виробляє гіпофіз головного мозку. Як зрозуміло з назви, гормон росту відповідає за ріст людини. Однак він також сприяє розвитку багатьох інших важливих функцій організму, як-от:

  • Ріст міцних і здорових кісток;
  • Регулювання метаболізму організму, зокрема балансу між м’язовою масою і жиром;
  • Розвиток і підтримка органів тіла;
  • Загальне самопочуття і рівень енергії.

Чому сповільнюється ріст?

Існує чимало можливих причин чому дитина може рости повільніше, ніж її однолітки або брати та сестри. Деякі з них абсолютно безпечні та не впливають на здоров’я дитини. Наприклад, деякі діти просто ростуть із іншою швидкістю, і, врешті-решт, надолужують згаяне.

Однак існують інші, серйозніші причини, через які дитина може рости не так як слід. Причинами можуть бути як недостатнє харчування, так і захворювання нирок або печінки. Може бути так, що організм дитини не виробляє достатньої кількості гормону росту  — гормону, відповідального за ріст.

Терапія гормоном росту людини — це біосинтетична гормонозамісна терапія. Цей гормон є ідентичним природному гормону росту, який виробляється в організмі. Оскільки гормон росту — це білок, і щоб він правильно діяв, його слід вводити у вигляді ін’єкції.

Терапія гормоном росту зазвичай застосовується для лікування дітей, які не ростуть через дефіцит гормону росту. Але її можна застосовувати також для лікування дорослих, які мають дефіцит гормону росту.

Для дітей, які потребують щоденних ін’єкцій гормону росту, вдосконалення конструкції пристрою для ін'єкцій мало велике значення. На сьогодні існують шприц-ручки з багатьма різними функціями.

Більш ніж 30 років тому ми почали займатися інноваційними методами лікування дефіціиту гормону, та через три десятиліття наші методи лікування порушень росту досі допомагають людям по всьому світу.

Наші вчені застосували багаторічний досвід у білковій інженерії і розробили гормон росту тривалої дії. Тепер ін'єкції гормону росту можна робити лише раз на тижень.