Цукровий діабет 1-го типу — це захворювання, що триває все життя і впливає на здатність організму перетворювати глюкозу з їжі в енергію. У більшості випадків цукровий діабет 1-го  типу розвивається у молодому віці і часто діагностується в дитинстві.

Хвороба починається, коли імунна система атакує клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін — гормон, який допомагає перетворювати глюкозу на енергію для клітин організму. Без щоденних ін’єкцій інсуліну люди з діабетом 1-го типу не зможуть вижити.

Майже 100 років досвіду у лікуванні цукрового діабету дозволяють нам працювати над тим, щоб зменшити кількість ін'єкцій інсуліну, необхідних для підтримання належного контролю глікемії та для запобігання епізодів низького рівня глюкози (гіпоглікемії) в крові.

Наша кінцева мета — винайти ліки від цукрового діабету 1⁠-⁠го типу. Ми продовжуємо наші дослідження в галузі регенеративної медицини, наприклад, терапії стовбуровими клітинами. Ці надбання в майбутньому можуть бути використані для повного вилікування діабету 1⁠-⁠го типу.

Підтримання цільового рівня глюкози в крові допомагає захистити органи та системи організму від ушкоджень. Це також захищає людей із діабетом 1-го типу від гіпоглікемії.

Ми вводимо інсулін, щоб максимально наблизити рівень інсуліну в крові у людини з діабетом до природної інсулінової відповіді людини без діабету. Це може допомогти людям із діабетом 1-го типу підтримувати цільовий рівень глюкози в крові.

Що ближче інсулінова терапія до природної відповіді організму, то краще вона підтримує рівень глюкози в крові.

Лікування інсуліном останнім часом значно змінилося, і з кожним вдосконаленням ми наближаємося до імітації природної інсулінової відповіді організму. Найголовніше, що ці вдосконалення допомогли людям із діабетом 1-го типу подолати незручності, які пов'язані з лікуванням, та жити повноцінно.

Наша амбітна мета — розробити так званий «розумний інсулін» який самостійно усуватиме гіпоглікемію. Це стане наступним значним досягненням у лікуванні діабету 1-го типу. Цю амбіцію поділяють багато партнерів та дослідників у галузі лікування цукрового діабету. Ми тісно співпрацюємо з ними, щоб досягти спільної мети — подолати гіпоглікемію.

Ми наближаємося до винайдення ефективних ліків від цукрового діабету 1⁠-⁠го типу.

Спільно з провідними дослідницькими університетами по всьому світу нам вдалося перетворити стовбурові клітини на чутливі до глюкози бета-клітини, що продукують інсулін, подібно до того, як це робить підшлункова залоза здорової людини. У дослідженнях на тваринах ці трансформовані стовбурові клітини успішно виліковували мишей із цукровим діабетом 1-го типу.

Ми зробили суттєві кроки для винайдення ліків від цукрового діабету 1-го типу та продовжуємо працювати над вирішенням інших викликів, пов'язаних із цією проблемою. На щастя, ми не самі на цьому шляху. Мережа науковців, які досліджують стовбурові клітини стає потужнішою з кожним днем.

Питання лише в тому, коли ця співпраця призведе до виліковування мільйонів людей із діабетом 1⁠-⁠го типу.

Лікування інсуліном має бути якомога простішим. Такий підхід завжди був нашою філософією. Ми прагнемо полегшити навантаження на людей із хронічними захворюваннями та задовольнити різноманітні потреби мільйонів людей із діабетом 1-го типу.

У рамках лікування діабету 1-го типу зараз ми досліджуємо такі питання:

  • Інсуліни, що реагують на глюкозу
  • Пристрої для введення інсуліну
  • Лікування стовбуровими клітинами

Нам важливо чути думку людей, що живуть із хронічними захворюваннями. Лише поєднавши іхній реальний досвід та наші наукові надбання, ми зможемо розробляти інноваційні інсуліни та пристрої для введення інсулінів.