Існує багато причин, чому кількість людей із діабетом 2-го типу та ожирінням росте протягом десятиліть. Деякі з них зумовлені генетичними факторами та тим простим фактом, що люди живуть довше.

Бездіяльність призведе лише до збільшення кількості хворих та підвищення витрат на охорону здоров’я. Наші клієнти — це системи охорони здоров’я та люди, які використовують наші препарати. Якщо ми нічого не робитимемо для профілактики хронічних захворювань, ми не будемо по-справжньому сталим бізнесом.

Профілактика дійсно може бути ефективною. Урбанізація соціально-економічна нерівність, менш активний спосіб життя та погане харчування — поєдання усіх цих факторів часто призводить до того, що все більша кількість людей має цукровий діабет 2-го типу та ожиріння.

Ми хочемо сповільнити темпи поширення діабету 2-го типу та ожиріння. Профілактика є основою для цього.

Продовжуйте читати та дізнайтеся, що ми робимо для профілактики хронічних захворювань.

Профілактика серйозних хронічних захворювань у містах

Двоє з трьох людей із діабетом 2-го типу проживають у містах. Міський спосіб життя підвищує ризик розвитку діабету 2-го типу.

Спосіб, яким проєктуються, будуються та управляються міські території, змінює наш спосіб життя та збільшує нашу вразливість перед багатьма серйозними хронічними захворюваннями.

У більш ніж 50 містах по всьому світу ми звертаємо увагу на серйозні хронічні захворювання як критичну проблему здоров'я. Ми співпрацюємо з глобальними партнерами для покращення досліджень та розробки політик, щоб реалізувати заходи, які мають суттєвий вплив на боротьбу з хронічними захворюваннями.

Щоб дізнатися більше, переходьте за посиланням Cities for Better Health.

40 мільйонів дітей віком до п’яти років мають надмірну вагу. Надмірна вага є фактором ризику для розвитку діабету 2-го типу та ожиріння. Якщо у дитини надмірна вага, є висока ймовірність того, що вона матиме ожиріння у дорослому віці.

Цим дітям може бути важко повністю реалізуватися в суспільстві. Дитина з надміною вагою гірше знаходить спільну мову з однолітками, часто має складнощі з розпізнаванням та висловленням емоцій, а іноді також і труднощі у навчанні.

Разом із UNICEF ми працюємо над профілактикою надмірної ваги та ожиріння дітей. Це партнерство розпочалося в Мексиці та Колумбії, але потім розповсюдилося і на інші країни. Важливо розуміти, що ожиріння та надмірна вага — це не лише особиста відповідальність людини, а комплексні проблеми, які подтребують комплексних рішень. Перш за все, необхідно усувати умови та чинники, що сприяють розвитку ожиріння.

Ми вважаємо, що кожна дитина повинна мати можливість розвиватися та реалізовувати свій потенціал. 

Відвідайте вебсайт UNICEF, щоб дізнатися, яких заходів вживають для покращення життя дітей.