Кар’єра, що змінює життя

Кар’єра в Ново Нордіск — це не просто робота. Це можливість покращити життя мільйонів людей, які живуть із серйозними хронічними захворюваннями.

Незалежно від того, чи працюєте Ви у логістиці, чи допомагаєте здійснити наступний науковий прорив в одному з дослідницьких центрів, робота в Ново Нордіск дійсно змінює життя.

Ми — відома медико-біологічна компанія, наша місія — допомагати людям із хронічним захворюванням жити повним життям. Нам довіряють мільйони.

Нас надихає життя у всіх його формах, злети та падіння, можливості та випробування. Бажання покращувати рівень життя — це основа усієї нашої діяльності: від розробки інноваційних методів лікування до екологічної відповідальності і роботи над продовження життя нашої планети.

Зміни постійні. Зміни у способі життя, зміни у технологіях, зміни в усьому. У Ново Нордіск ми не чекаємо на зміни. Ми ініціюємо їх.

Ми — динамічна компанія в ще більш динамічній галузі. І ми знаємо, що необов’‎язково те, що привело нас у точку, де ми є зараз, допоможе нам досягти успіху в майбутньому.

Саме тому ми постійно намагаємося покращити нашу роботу та життя пацієнтів, яких ми обслуговуємо, створюючи інноваційні рішення, які відповідають потребам людей. Для цього ми підтримуємо дух відкритості та експериментів. Ми прагнемо досягти чудових результатів, але не фокусуємося лише на досконалості.

Ми цінуємо наших співробітників за унікальні навички, досвід і перспективи. Ми постійно працюємо, щоб допомогти розкрити найкращі якості в усіх наших працівниках, пропонуючи можливості для розвитку та створюючи середовище мобільності всередині компанії. Ми прагнемо створити компанію, де приємно працювати і якою люди пишатимуться.

Для нас дуже важливо, щоб усі наші працівники відчували себе як працівниками, так і людьми. Кожен повинен мати можливість діяти швидко, ухвалювати рішення та бути гнучким. 

Коли Ви почнете працювати в Ново Нордіск, Ви одразу відчуєте різницю. Ви відчуєте натхнення, яке виникає завдяки спільній вірі в позитивні зміни для людей в усьому світі. Ми покладаємося на спільний потенціал понад 64 000 наших працівників.

На відео вище познайомтеся з Марі Дертінг, однією з наших науковців, і дізнайтеся більше про її роботу, її погляди на подальший розвиток та вплив, який чинить її робота на людей із хронічними захворюваннями.

Наша компанія була заснована у 1923 році, й на сьогодні ми — міжнародна фармацевтична компанія, зі штаб-квартирою неподалік від Копенгагена, у Данії.

Наша мета — змінити ситуацію для того, щоб подолати цукровий діабет та інші серйозні хронічні захворювання, як-от ожиріння, а також рідкісні захворювання крові та ендокринні захворювання. Ми реалізуємо цю мету шляхом новаторських наукових проривів, розширення доступу до наших лікарських засобів і профілактики. Ми прагнемо винайти способи вилікувати захворювання, якими ми займаємось.

Майже 100 років досвіду, одне з найбільших портфоліо препаратів для лікування цукрового діабету, чудово налагоджений виробничий процес та цінності компанії Ново Нордіск, — усе це є запорукою нашого успіху.

Дізнайтеся більше про те, хто ми є.