Змінюючи діабет у світі понад 90 років

У компанії Ново Нордіск, яка існує на цей час, вражаюча історія, що налічує вже понад 90 років. Вона розпочалася з двох маленьких данських компаній Нордіск Інсулінлабораторіум і Ново Терап'ютіск Лабораторіум, що були засновані у 1923 та 1925 роках, відповідно. Обидві компанії започаткували виробництво революційного нового препарату - інсуліну, який нещодавно було відкрито двома канадськими вченими.

Novo Nordisk History

Надбання минулого і погляд у майбутнє

З самого початку обидві компанії, як Нордіск, так і Ново, зосередились на розробці препаратів, які б допомогли хворим на діабет. Змагаючись між собою, обидві компанії стали лідерами у своїй галузі. Згодом, у 1989 році вони вирішили об’єднатися і створили Ново Нордіск. З цього часу компанія швидко розвивається, займаючи провідні позиції в лікуванні діабету і гемофіліії, в терапії гормоном росту і в замісній гормонотерапії.

Сьогодні Корпоративний кодекс Ново Нордіск свідчить про відповідальність компанії перед пацієнтами, працівниками, громадами і інвесторами.

Ми і надалі будемо, розвиватися враховуючи досвід засновників Ново Нордіск, і роботи все, що в наших силах для подолання діабету. Наша історія свідчить про те, що це можливо.

Засновники

Novo Nordisk founders

Детальніше про засновників:

Август та Марія Крог, Ганс Кристіан Хагедорн, Август Конгстед та Гаральд і Торвальд Педерсен.

Засновники