Ново Нордіск як міжнародна медична компанія, що постійно прагне покращити здоров’я та добробут людей у всьому світі, рішуче засуджує вторгнення Росії в Україну та всі подібні акти насильства й агресії. Ми щиро співчуваємо усім постраждалим громадянами України та підтримуємо тих, хто закликає до швидкого та мирного вирішення цієї війни.

Як фармацевтична компанія, ми зобов’язані постачати усі необхідні ліки пацієнтам із хронічними захворюваннями, і тому ми намагаємось робити все можливе, щоб підтримувати доступ пацієнтів до життєво необхідних лікарських засобів.

Ми призупинили всі інвестиції в маркетингове просування та клінічні дослідження в Росії та зосереджуємо наші зусилля на тому, щоб пацієнти, які мають хронічні захворювання, змогли одержувати необхідне лікування. Завод у Росії працює лише для забезпечення медикаментами пацієнтів в Росії. Крім того, ми зупинили запуск нових клінічних випробувань та припиняємо активний набір нових пацієнтів, де наразі перебувають понад 3000 людей.

Ми також докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти постраждалим в Україні: нашим працівникам, їхнім родинам та нашим пацієнтам.

Ми надали екстренні кошти всім постраждалим працівникам для покриття витрат на евакуацію. Крім того, ми забезпечуємо підтримку наших колег та/або їхніх сімей, які бажають виїхати з України, в сусідніх європейських країнах.

Філія Ново Нордіск в Україні вже в перші дні війни надала гуманітарну допомогу Міністерству охорони здоров’я України, передавши партію інсулінів короткої дії та ліків для хворих на гемофілію. Крім того, завдяки зусиллям українських колег, ми постійно працюємо над забезпеченням регіонального доступу до інсулінів та інших препаратів Ново Нордіск, надаючи благодійну допомогу усім лікарням України та доставляємо інсуліни по всій країні.

Крім того, ми створили гарячу лінію для пацієнтів та медичних працівників в Україні, щоб інформувати про наявність нашої продукції. Ми намагаємося робити все можливе, щоб надати необхідну інформацію тим, хто її потребує.

Благодійний Фонд Ново Нордіск пожертвував 55 мільйонів данських крон (приблизно 7,3 мільйона євро), у тому числі 5 мільйонів датських крон (приблизно 700 тисяч євро) агенції ООН у справах біженців для надання необхідної підтримки людям, які змушені були виїхати з України.

Офіційна позиція компанії Ново Нордіск також була опублікована на корпоративному сайті і доступна за посиланням Ukraine invasion | Our response (novonordisk.com).

 

Про Ново Нордіск Novo Nordisk – це провідна світова медична компанія, заснована в 1923 році зі штаб-квартирою в Данії. Наша мета – сприяти змінам для подолання діабету та інших серйозних хронічних захворювань, як-от ожиріння, рідкісні порушення згортання крові та ендокринної системи. Ми робимо це завдяки новаторським науковим досягненням, розширюючи доступ до наших ліків та працюючи над тим, щоб запобігти та врешті вилікувати ці хвороби. У компанії Novo Nordisk працює близько 43 100 співробітників у 80 країнах, а продукція продається приблизно в 170 країнах. Для отримання додаткової інформації відвідайте novonordisk.ua, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube.