Змінюючи на краще

Компанія Ново Нордіск вже 95 років втілює зміни у життя багатьох людей.

Переглянувши цей відео-ролик, ви дізнаєтесь, як ми це робимо.

Про Ново Нордіск

Діяльність компанії Ново Нордіск спрямована на подолання діабету та інших серйозних хронічних захворювань.

Ново Нордіск – глобальна фармацевтична компанія, яка вже понад 90 років є лідером інновацій в лікуванні діабету. За цей час ми здобули досвід та можливості, що дозволяють нам допомагати людям з іншими серйозними хронічними захворюваннями, такими як гемофілія, порушення зростання та ожиріння.

Головний офіс компанії Ново Нордіск розташований у Данії. Штат співробітників становить приблизно 42 700 осіб у 79 країнах світу, а продукція компанії представлена у більш ніж 170 країнах.


Novo Nordisk Way

Novo Nordisk Way визначає нашу сутність, напрямок нашої діяльності та методи нашої роботи.

Всі співробітники відповідають за виконання Novo Nordisk Way та мають допомагати один одному зрозуміти, що це означає на практиці.

The Novo Nordisk Way


Допомагати людям – наша головна ціль


Історія Ново Нордіск налічує більше 90 років  

Все почалося з того, що Август Крог, лауреат Нобелевської премії та професор Копенгагенського університету, вирішив розпочати виробництво революційного нового медичного препарату, який називався інсулін.

Історія Ново Нордіск

ТОВ "Ново Нордіск Україна"

Наша адреса
вул. Болсуновська, 13-15
Київ 01014

Україна

Телефон:+38(044)3894400

Факс:+38(044)3894401

 

Представництво Компанії Ново Нордіск в Україні, як член Європейської Федерації фармацевтичної промисловості та Асоціацій (EFPIA) та АПРаД, дотримуючись принципів прозорості та відкритості, оприлюднює інформацію щодо перерахувань на користь Професіоналів та Організацій охорони здоров’я, що були здійснені протягом 2015 року.