Якість та безпека

В цьому розділі, ви зможете знайти інформацію про менеджмент якості компанії Ново Нордіск, а також про безпеку її продукції.
 

Політика компанії Ново Нордіск в галузі якості

Ново Нордіск забов'язується забезпечувати якість в усіх напрямках своєї діяльності. Це означає, що ми:

 • Ставимо високі цілі в галузі якості;
 • Гарантуємо участь усіх співробітників у виконанні задач з забезпечення якості;
 • Проводимо перевірку та оцінку якості з метою постійного вдосконалення нашої продукції, послуг, які надаємо, та методів нашої роботи;
 • Підтримуємо Систему Менеджменту Якості, що ґрунтується на відповідному законодавстві, нормативних актах, а також цінностях та основних правилах компанії Ново Нордіск.
   
Бачення компанії Ново Нордіск в галузі якості

Бачення компанії Ново Нордіск в галузі якості є основою для постійного покращення всіх процесів компанії. В Ново Нордіск ми робимо якість конкурентною перевагою:

 • Надаючи продукцію та послуги найвищої якості;
 • Задовольняючи або перевершуючи очікування наших клієнтів;
 • Робимо установку на якість в свідомості кожного співробітника;
 • Встановлюючи промислові стандарти якості продуктів, процесів та послуг;
 • Встановлюючи якість інтегрованою частиною всіх бізнес-процесів;
 • Забезпечуючи виконання вимог законодавства та нормативних актів
   
Безпека продукції

Один з основних пріоритетів компанії Ново Нордіск – піклування про пацієнта. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів найбільш ефективними та безпечними препаратами. Якість препаратів Ново Нордіск є традиційно високою та контролюється як на етапі виробництва, так і при надходженні готового продукту до України.

Постійний моніторинг інформації про безпеку, аналіз співвідношення користі та ризику ведеться протягом всього життєвого циклу продукту. Будь-яка претензія, як медичного, так і технічного характеру, що потрапила до нас від лікаря або пацієнта, оцінюється та вводиться у базу даних компанії. Інформація про претензію передається до Центру Обробки Претензій клієнтів в штаб-квартирі Ново Нордіск в Копенгагені, де відбувається її експертиза та аналіз.

Ретельне відстеження всіх небажаних явищ, що розвились на тлі застосування препарату, дає можливість компанії постійно оцінювати безпеку продукції, своєчасно виявляти рідкісні побічні явища та вносити необхідні доповнення до інструкцій з застосування.

Якщо вам стало відомо про побічне явище або технічну проблему, які виникли під час користування продукту компанії Ново Нордіск, будь ласка, повідомте про це використовуючи спеціальну форму.