Changing HaemophiliaTM

Changing Haemophilia TM - це діяльність компанії Ново Нордіск для подолання незадоволених потреб у лікуванні хворих на гемофілію.

Гемофілія - це рідкісне і серйозне захворювання, що вражає приблизно 1 з 10 000 чоловік по всьому світі. Багато людей, які мають гемофілію, досі не знають про своє захворювання або отримують неадекватне лікування. Але й навіть при проведенні лікування, люди можуть страждати від хронічного болю і обмеження рухливості внаслідок значних крововиливів у великі суглоби. У випадках коли пацієнти отримують неадекватне лікування або лікування відсутнє взагалі, є значний ризик смерті у молодому віці.

Changing Haemophilia TM - це діяльність компанії Ново Нордіск спрямована на вирішення незадоволених потреб у догляді за хворими на гемофілію. Ми працюємо з огляду на майбутнє, в якому кожна людина, що має гемофілією, знає про своє захворювання і може прожити життя з найменшою кількістю обмежень.

 

 

Changing Haemophilia is Novo Nordisk's commitment to address the unmet needs in haemophilia care, beyond medicine

Haemophilia is a rare and serious disease

Haemophilia is a rare and serious disease affecting approx. 1 out of 10,000 people around the world. Many people with haemophilia are still undiagnosed or inadequately treated. Even when treated, people may suffer from chronic pain and limited mobility mainly due to bleeds in the joints, and if undertreated or not treated at all, risk dying at a young age.

Driving change in haemophilia 

Since Novo Nordisk was founded more than 90 years ago, we have been driving change to defeat chronic conditions. This includes three decades of improving lives of people with haemophilia through support to improved diagnosis, treatment and care.

Our key contribution 

Our key contribution is to discover and develop effective and safe medicines for people with haemophilia and other rare bleeding disorders. We offer a broad and innovative range of products and have a rich research/development pipeline to ensure we are in the forefront of finding the next generation of medicines.

Addressing unmet needs beyond medicine 

But to truly change haemophilia, we need to do more than supply the right medicines. With our Changing Haemophilia™ commitment we aim to address the unmet needs in haemophilia. Together with our community partners, we work to advocate for, and create better access to, diagnosis and multidisciplinary care. We aim for better joint health and mobility including a strong focus on well-being for people living with haemophilia.

We work towards a future where everyone with Haemophilia is diagnosed. and can live a life with as few limitations as possible.

Our three focus areas are:

•  Science. Find out more

•  Awareness and access to care. Find out more

•  Joint outcomes. Find out more


Novo Nordisk haemophilia research

Наш внесок у вирішення проблеми

Наш головний внесок у лікування гемофілії полягає у виявленні та розробці ефективних і безпечних лікарських засобів для людей з гемофілією та іншими рідкісними порушеннями системи згортання крові. Ми пропонуємо широкий спектр інноваційних продуктів, які пройшли довгий шлях розробки та дослідження, щоб гарантувати ефективне і безпечне лікування за допомогою лікарських засобів нового покоління.

 


Changing Haemophilia, access to care, Mexico

Всебічне вирішення незадоволених потреб хворих на гемофілію

Але для того щоб по-справжньому змінити життя хворих на гемофілію, потрібно зробити дещо більше, ніж просто постачати необхідні ліки. Наша програма Changing Haemophilia TM - спрямована на вирішення незадоволених потреб у лікуванні хворих на гемофілію. Разом з нашими партнерами ми працюємо, щоб забезпечити більш широкий доступ пацієнтів до діагностики і багатопрофільної допомоги. Ми прагнемо зменшити частоту уражень великих суглобів у пацієнтів з гемофілією та підвищити їхню мобільність.

Ми працюємо заради майбутнього, коли всі випадки гемофілії будуть своєчасно діагностовано. І хворі на гемофілію зможуть прожити життя з найменшою кількістю обмежень.


Novo Nordisk Haemophilia Foundation

Novo Nordisk Haemophilia Foundation / Фонд Гемофілії Ново Нордіск

Фонд Гемофілії Ново Нордіск / NovoNordisk Haemophilia Foundation (NNHF) є партнером національних і міжнародних товариств, який створено щоб необхідні зміни в лікуванні гемофілії стали реальністю. Фонд Гемофілії Ново Нордіск працює заради людей з гемофілією і з іншими порушеннями згортання крові для покращення їх доступу до лікування і догляду та підвищення якості їхнього життя. Ми спрямовуємо свою підтримку на країни в яких проживає приблизно 75% населення всього світу. До них відносяться і країни що розвиваються, де до сих пір багато хто з пацієнтів не має встановленого діагнозу захворювання і не отримує адекватного лікування.

Novo Nordisk Haemophilia Foundation


Novo Nordisk Changing Haemophilia