Всесвітній День Боротьби з Діабетом 

Дізнайтеся про свої ризики 

 #KnowYourRisk


Чим ви ризикуєте проживаючи у місті?

Більшість людей не приймають до уваги діабет, коли думають про ризики, з якими вони стикаються у щоденному житті. Але кількість людей з діабетом в містах зростає, і половина з них не знає, що в них є діабет. Це призводить до серйозних і небезпечних наслідків для життя.

Так як більшість людей з діабетом сьогодні живуть у містах, ми йдемо від міста до міста, щоб запитати людей, що вони вважають найбільшим ризиком в їхньому житті.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Ми хочемо переконатися, що кожен знає про свій ризик. Слідкуйте за нами у FacebookTwitterInstagram та LinkedIn де ми розповідаємо звичайним людям про ризики захворювання на цукровий діабет серед мешканців міст. Використовуйте хештег #KnowYourRisk щоб розповісти нам про найбільші ризики у вашому місті.


Як впливають на ризик розвитку діабету ваші звички?

Міста ваблять все більше і більше людей, але багато з міських звичок, такі як неправильне харчування та низька фізична активність, можуть підвищити ризик розвитку діабету 2-го типу. Дізнайтеся більше про те, що сприяє розвитку діабету.

Type 2 Diabetes risk factors

Дізнайтесь більше про діабет 2-го типу та його фактори ризику.


193 million people have undiagnosed diabetes

Всесвітній День Боротьби з Діабетом

Всесвітній день боротьби з діабетом був започаткований у 1991 року з метою підвищення обізнаності населення про діабет, причини його розвитку, методи профілактики та запобігання його руйнівним наслідкам.

Всесвітній день боротьби з діабетом відмічається щорічно   14 листопада – в день народження Фредеріка Бантінга, який разом з Чарльзом Бестом відкрив інсулін в 1921 році.

Під час Всесвітнього дня боротьби з діабетом, компанія Ново Нордіск разом з Міжнародною Діабетичною Федерацією (IDF) закликає людей з діабетом, співробітників, партнерів і звичайних людей об’єднати зусилля заради боротьби з діабетом.

Дізнайтесь більше про заходи до Всесвітнього Дня Боротьби з Діабетом, що відбуваються по всьому світі під егідою Міжнародної Діабетичної Федерації. 


  1. International Diabetes Federation. IDF Diabetes Atlas. 7th edn. Brussels, Belgium: International Diabetes Federation. 2015
  2. International Diabetes Federation, Risk Factors, idf.org/about-diabetes/risk-factors
  3. Hu FB, Manson JE, Stampfer MJ, et al. Diet, lifestyle, and the risk of type 2 diabetes mellitus in women. N Engl J Med. 2001; 345:790–7
  4. Willi C, Bodenmann P, Ghali WA, Faris PD, Cornuz J. Active Smoking and the Risk of Type 2 Diabetes: A Systematic Review and Meta-analysis. JAMA. 2007; 298:2654–2664
     


Загальна інформація та тест
 
(PDF 4,6 MB)