Changing Diabetes®

Changing Diabetes®   - це відповідь Novo Nordisk на глобальний виклик діабету. З часу створення компанії в Данії понад 90 років тому, ми змінюємо діабет. Наші головні внески - відкриття, розвиток та виготовлення кращих біологічних препаратів, а також намагання зробити їх доступними для лікування людей з діабетом у всьому світі. Однак для боротьби з діабетом потрібно більше, ніж ліки.

 

 

Співпрацюючи з пацієнтами, державними органами, фахівцями охорони здоров'я та неурядовими організаціями, ми звертаємо увагу на ризики розвитку діабету в містах, сприяючи тому, щоб у людей з діабетом раніше виявляли захворювання і щоб вони мали доступ до адекватної допомоги, для забезпечення їм повноцінного життя з найменшими обмеженнями.


Скринінг рівня цукру в крові

Забезпечення ранньої діагностики

За оцінкою, приблизно 212 мільйонів людей з цукровим діабет 2-го типу не усвідомлюють свого захворювання.1 Рання діагностика може допомогти їм контролювати свій стан і уникнути розвитку серйозних ускладнень, в тому числі ушкодження очей, нирок і серця.2 Ми співпрацюємо з медичними фахівцями, організаціями та спеціалістами з планування стратегій розвитку системи охорони здоров'я для підвищення обізнаності про переваги ранньої діагностики діабету, шляхом скринінгу рівня глюкози в крові, підвищення інформованості про діабет і важливості включення ранньої діагностики захворювання у програми охорони здоров'я. 


Руілінг Янг (Ruiling Yang) хворіє на діабет 2 типу, Китай

Забезпечення кращого лікування

Багато людей, що отримують лікування з приводу цукрового діабету, все рівно мають складнощі з контролем свого захворювання, що наражає їх на ризик розвитку серйозних ускладнень для здоров’я.3 Життя з діабетом – це більше, ніж контроль рівня цукру в крові. Діабет впливає на кожен аспект щоденного життя. Десятиріччя досліджень дали нам глибоке розуміння того, що потрібно для перемоги над діабетом. Для досягнення хорошого самостійного управління діабетом необхідно розширити можливості лікування для задоволення індивідуальних потреб кожної людини, крім цього людям з діабетом необхідна просвіта і постійна підтримка. Працюючи у взаємодії з медичними фахівцями, дослідниками та організаціями пацієнтів, ми можемо допомогти більшій кількості людей жити з меншими обмеженнями.


Міста, що перемагають діабет, - Шанхай, Китай

Залучення міст до боротьби з діабетом

Сьогодні, понад дві третини всіх людей з діабетом живуть в містах. І тому міста - це передня лінія боротьби з діабетом 2-го типу. Програма «Міста, що перемагають діабет», заснована компанією Ново Нордіск, Університетським коледжем Лондону і Центром «Steno Diabetes Center», є унікальною державно-приватною партнерською ініціативою, яка спрямована на вивчення цієї проблеми та розробку необхідних заходів для того, щоб зробити життя в містах більш здоровим і зручним.


Масштаби і складність цієї проблеми виходять за рамки будь-якої однієї організації, компанії або галузі. Тільки на основі партнерських відносин ми можемо сподіватися досягнути реальних і тривалих результатів.

Ми будемо продовжувати нашу справу з незмінною вірою: подолання діабету - це можливо!


Посилання

1. International Diabetes Federation. IDF Diabetes Atlas. 8th edn. Brussels, Belgium: International Diabetes Federation. 2017.
2. WHO. Global report on diabetes. World Health Organization. 2016.
3. Hart JT. Rule of Halves: implications of increasing diagnosis and reducing dropout for future workload and prescribing costs in primary care. Br J Gen Pract. 1992;42(356):116-119. The ‘Rule of Halves’ is used to describe the global diabetes situation. Actual rates of diagnosis, treatment, targets and outcomes vary in different countries.

 

Загальна інформація та факти про діабет
 
Інфографіка
(PDF 4 MB)