Основні принципи

Основні принципи компанії Ново Нордіск - це десять чітких правил, що визначають, як має на практиці виконуватися Корпоративний кодекс Ново Нордіск, та які допомагають нашим керівникам і працівникам поступати відповідно до наших фундаментальних цінностей: 

  1. Ми займаємось бізнесом, орієнтованим на пацієнтів.

  2. Ми ставимо амбітні цілі та прагнемо до досконалості у всьому.

  3. Ми несемо відповідальність за фінансові, екологічні і соціальні результати нашої діяльності.

  4. Ми впроваджуємо інновації на користь всіх залучених осіб.

  5. Ми створюємо та підтримуємо добрі відносини з провідними залученими особами.

  6. Ми ставимося з повагою до кожного.

  7. Ми зосереджуємося на персональній результативності і розвитку.

  8. Ми забезпечуємо здорове і надихаюче робоче оточення.

  9. Ми оптимізуємо методи роботи і прагнемо простоти.

  10. Ми ніколи не поступаємося якістю і діловою етикою.

Від слів до справи

Щоб впевнитися у тому, що наші співробітники справді поводяться згідно з цими цінностями, ми регулярно проводимо спеціальні так звані «перевірки цінностей». 

Досвідчені співробітники компанії призначаються кураторами і відвідують різні підрозділи компанії з усього світу, де проводять співбесіди з співробітниками, керівниками і іншими зацікавленими особами підрозділу, перевіряють документи і місцеві методи ведення бізнесу, щоб оцінити, наскільки організація роботи окремого підрозділу відповідає вимогам Корпоративного кодексу. Куратори не лише визначають сфери, що потребують вдосконалення, але й поширюють найкращі підходи і рішення серед працівників Ново Нордіск. 

Кожен підрозділ проходить перевірку що найменше один раз на шість років, а деякі - раз на три роки або навіть кожного року. Зведені дані перевірок та наявні тенденції передаються виконавчому керівництву компанії щоквартально та Правлінню - щорічно.

Саме це забезпечує міцну корпоративну культуру відповідального і стабільного ведення бізнесу, а також те, що Корпоративний кодекс Ново Нордіск виконується в наших підрозділах в усьому світі не лише на словах, але на справі.

Щоб отримати більш детальну інформацію про Корпоративний кодекс Ново Нордіск, будь ласка, зверніться до Могенс Торсагер Йенсен.