Новини представництва компанії Ново Нордіск в Україні

4 грудня 2018 р.

З року в рік, у м. Житомир за ініціативи обласного ендокринолога та підтримки Ново Нордіск Україна проходять заходи щодо підвищення обізнаності про ризики виникнення цукрового діабету та ускладнень, пов‘язаних з прогресуванням даного захворювання. Цього року до заходу долучилася і Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України з висвітленням питань профілактики серцево судинних захворювань серед населення області.  

 Захід супроводжувався безкоштовним вимірюванням рівня цукру крові у всіх бажаючих, відвідувачів поліклініки. Всього виміряли рівень глюкози крові у 304 людей (237 жінок і 67 чоловіків). Серед проскринінгованих осіб, підвищений рівень глюкози виявлений у 42 осіб (34 жінок і 8 чоловіків). Із цих 42 осіб, з підвищеним рівнем глюкози крові, 36 знали, що у них ЦД на момент обстеження, 6 були виявлені вперше. Всі вони отримали направлення на консультацію до лікарів-ендокринологів. 

Крім того, проводилося анонімне анкетування усіх охочих дізнатися про можливі ризики розвитку ЦД2. Так, із 93 опитаних, 54 особи мали помірний або високий ризик захворювання, 7 - в зоні дуже високого ризику, решті, 32 опитуваним найближчим часом дане захворювання не загрожує. 

 Подія висвітлювалася у місцевій пресі та на телебаченні. 

 

 

1 листопада 2018

 

У м. Рівне у приємній дружній атмосфері ендокринологічної спільноти Рівненської області пройшов безпрецедентний захід.
Завдяки активній участі співробітників компанії Ново Нордіск Україна і обласного дитячого ендокринолога Людмили Мініч, лікарі із різних точок зору подивились на можливості змінити на краще життя пацієнтів з діабетом.

Ведучі заходу вчергове нагадали, що всі ми виконуємо одну місію “Changing diabetes!” Індивідуальний підхід до лікування кожного окремого пацієнта, враховуючи його характерологічні особливості та стиль життя, потрібен і можливий завдяки новому поколінню інсулінів Ново Нордіск!

Обговорювалось нормативно-правове поле, в якому на даний час працюють лікарі.

Відбувся яскравий виступ Людмили Тимофіївни Мініч із дуже позитивними результами лікування діабету як у зовсім маленьких пацієнтів, так і у молоді. Вона наголосила, що досягати цілей “Treat to target” потрібно безпечно. 

 

 

17 жовтня 2018

В жовтні у м. Львів відбулась конференція - дискусія для ендокринологів міста при інформаційній підтримці медичного відділу Ново Нордіск Україна - зокрема Галини Островерхової. Конференція проходила в дещо зміненому форматі. Крім прослуханої лекції лікарям були запропоновані три практичні кейси над якими вони активно працювали, жваво обговорювали , сперечались та приймали єдине рішення. Захід показав зацікавленість лікарів саме у такому форматі. 

 

 

20 вересня 2018

 

Клуб Ендокринологічних Новацій

 20 вересня 2018 року відбулась науково-практична конференція присвячена новітнім тенденціям в лікуванні діабету. Цей захід був організований компанією Ново Нордіск Україна разом з Українською Діабетичною Асоціацією та відбулось в межах Клубу Ендокринологічних Новацій в форматі телемосту. Основна локація була в м. Києві. Трансляція велась на міста Харків, Одесу, Вінницю та Львів

Під час конференції, професор Маньковський Борис Микитович висвітлив сучасні тенденції в діабетології, а також представив до уваги лікарів нові підходи до лікування діабету. Гостем конференції став професор Евген Мошкович з Ізраїлю який поділився власним досвідом лікування діабету з застосуванням сучасних підходів.

По завершенню лекційної частини, в кожному місті відбулись круглі столи  на яких модератори представили клінічні випадки з реальної практики. 

 

 

 

11 червня 2018

 

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю, м. Львів

31 травня -2 червня 2018 року у м. Львів за підтримки компанії «Ново Нордіск Україна» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань», присвячена 40-річчю кафедри ендокринології ЛНМУ імені Данила Галицького та 70-річчю Львівського обласного державного ендокринологічного центру. На конференції були присутні: ендокринологи, терапевти, сімейні лікарі, акушер-гінекологи, неврологи, кардіологи, ендокринні хірурги.

 

 

 

3 травня 2018

 

 

   Науково-практична конференція  “Академічна ендокринологія”

26 – 28 квітня 2018 року у м.Ужгород, за підтримки компанії «Ново Нордіск Україна», відбувся освітній проект з циклу «Школа ендокринолога» для лікарів-ендокринологів, неврологів та лікарів загальної практики. Метою створення проекту «Школа Ендокринолога» є максимальне наближення до фахівців усіх рівнів ендокринологічної допомоги в Україні сучасних та найефективніших напрацювань провідних науковців. Основними спікерами Проекту «Школи ендокринолога» е провідні науковці ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України»: д.мед.н.  Соколова Л.К, к.мед.н.  Болгарська С.В., , д.мед.н.  Корпачева-Зінич О.В., к.мед.н.  Тронько К.М., д.мед.н.  Власенко М.В., к.мед.н.  Орленко В.Л.

 

 

19 квітня 2018

 

 

Гранд Раунд

 

 

17 квітня 2018 у Києві , за підтримки компанії «Ново Нордіск Україна»,  в Національному заповіднику "Софія Київська" відбувся другий Гранд Раунд - подія, що об'єднує найкращих європейських і українських спікерів, кращих представників фармацевтичних компаній і кращу медичну аудиторію. 

З лекціями про нові цукрознижуючі препарати, а також з питаннями реімбурсації виступили член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика,  Голова правління Українського діабетологічної асоціації Борис Микитович Маньковський та кандидат медичних наук, доцент, завуч кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Ірина Миколаївна Кондрацька. 

Запрошеними гостями стали професор, директор Центру Діабету при Медичному Центрі Університету Колорадо, член Американської асоціації лікарів, Американського товариства клінічних досліджень, Американської діабетичної асоціації, Американської суспільства ендокринологів Борис Дразнін, який ділився досвідом ведення пацієнта з цукровим діабетом. А також сертифікований Бізнес-Тренер Міжнародного Ериксоновського Університету (Канада), сертифікований Бізнес-Тренер IBSTPI (Великобританія) Сергій Черниш з темою про комунікацію лікаря та пацієнта. 

Після закінчення конференції всі бажаючі відвідали приватну екскурсію до музею-заповіднику "Софія Київська".

 

 

 

3 квітня 2018 р.

 

Конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ – УКРАЇНА»

 

28-29 березня 2018 року в Києві Конференц хол «ДЕПО» , за підтримки компанії «Ново Нордіск Україна», проходив XІ конгрес з міжнародною участю «ЛЮДИНА та ЛІКИ – Україна. У конгресі взяли участь провідні спеціалісти в галузі медицини України, Литви, Словенії, Молдови та Республіки Білорусь. Захід відвідало багато лікарів різних спеціальностей: лікарі сімейної практики, терапевти, кардіологи, гастроентерологи дорослі та дитячі, неврологи, отоларингологи, пульмонологи, педіатри, дерматологи, інфекціоністи та ендокринологи.

 

 

29 березня 2018

 

Науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної діабетології”

 

22-24 березня 2018 року у м. Київ, за підтримки компанії «Ново Нордіск Україна», відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної діабетології”. В конференції, крім Українських спеціалістів прийняли участь спеціалісти з багатьох країн, а саме: Австрії, Польщи, Грузії, США, Великої Британ

 

 

27 лютого 2018

 

Науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної діабетології”

22 – 23 лютого 2018 року у м. Київ, за підтримки компанії «Ново Нордіск Україна», відбувся освітній проект з циклу «Школа ендокринолога» для лікарів-ендокринологів, неврологів та лікарів загальної практики. Метою створення проекту «Школа Ендокринолога» є максимальне наближення до фахівців усіх рівнів ендокринологічної допомоги в Україні сучасних та найефективніших напрацювань провідних науковців

Прес-реліз 7 червня 2017 р.

Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України оголошують про завершення конкурсу для журналістів «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ!»

Більше...

 

Прес-реліз  7 червня 2017 р.