Новини представництва компанії Ново Нордіск в Україні

16 серпня 2019 р.

 

Компанія Ново Нордіск стала генеральним спонсором виставки з нагоди закриття Восьмого мі жнародного чемп і онату з футболу серед людей з діабетом «ДіаЄвро 2019 ». Чемпіонат відбувся з 22 по 26 липня на НСК «Олімпійський» у К иєві. Збірна України посіла друге місце після команди з Боснії та Герцоговини. Третє місце здобула команда Хорватії.

 

Організатори та спонсори чемпіонату підготували для гостей і учасників багато корисних активностей: на виставці можна було визначити р і вень цукру в крові та глікованого гемоглобіну (показник, що визначає середній вміст цукру в кров і за дов гостроковий період ), виміряти артеріальний тиск і проконсультуватися з лікарем-подологом.

 

Представники Ново Нордіск розповіли про те, чим зараз живе компанія , що рятує життя людей з діабетом. Ольга Татолова – співробітник Ново Нордіск – розповіла про потрійну лінію відповідальности компанії . Ново Нордіск несе економічну, соціальну та екологічну відповідальність перед пацієнтами та суспільством . Компанія піклується про те, щоб якомога б і льше людей отримали необхідне лікування інсуліном, мінімізує вплив виробництва на навколишнє середови ще та працю є над створенням інноваційних препаратів, які покращать лікування та якість життя людей із хронічними захворюваннями. Більше 13 відсотків прибутків від продажів Ново Нордіск інвестує в наукові розробки та дослідження. К ожного року зменшуються обсяги впливу на атмосферу – до 2020 року виробництво Ново Нордіск повністю перейде на альтернативні джерела енергії. Енергія вітру вже 9 років забезпечує виробництво інсуліну в Данії.

 «ДіаЄвро» це щорічний міжнародний чемпіонат і з футболу серед спортсменів , що живуть з діабетом . Проект покликаний допомогти людям із цією хворобою повірити в себе та в те , що діабет не є перепоною для досягнення будь-яких цілей та мрій .  

Уже декілька років
Ново Нордіск підтримує чемпіонат «ДіаЄвро» та спортсменів, що хворіють на цукровий діабет. Мета Ново Нордіск – допомогти зрозуміти: з діабетом можна й треба жити повноцінним життям.

 

UKR.NN.13.08.2019