Новини представництва компанії Ново Нордіск в Україні

12 липня 2017

ПРЕС-РЕЛІЗ

Важлива інформація з безпеки для людей з діабетом, які користуються шприц-ручкою НовоПен Ехо

 

м.Київ, Україна, 10 липня 2017 року. А/Т Ново Нордіск встановило, що в невеликій партії шприц-ручок НовоПен Ехо може тріскатися або ламатися тримач картриджа, якщо його піддавати впливу деяких хімічних речовин, наприклад деяких засобів для чищення. Шприц-ручки НовоПен Ехо використовуються для введення інсуліну при лікуванні людей з цукровим діабетом.

 

Ново Нордіск наполегливо просить пацієнтів, які використовують шприц-ручку НовоПен Ехо однієї з вказаних серій FVG8414-C, FVG8997-8 на упаковках (FVG8414, FVG8997 на шприц-ручках), звернутися до Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні за тел. +38 044 581-12-60 або надіслати листа на електронну адресу safetyUA@novonordisk.com

Дивись повний прес-реліз за посиланням тут.

7 червня 2017


Прес-реліз

Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України

оголошують про завершення конкурсу для журналістів

 «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ!»

7 червня 2017 р.

Шановні пані та панове!

Представництво компанії Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові разом з партнерами - Посольством Королівства Данія в Україні, Одеським регіональним відділенням Національної Спілки Журналістів, кафедрою сімейної медицини та загальної практики Одеського національного медичного університету та Асоціацією сімейної медицини Одеського регіону - повідомляє про завершення конкурсу «Діабет - час діяти разом!», який було оголошено у листопаді 2016 року.

Надійшло багато матеріалів, які були всебічно проаналізовані експертним журі. Роботи, що надійшли на конкурс оцінювались за такими критеріями:

•     Актуальність матеріалу, що був наданий;

•     Відсутність фактичних помилок;

•     Кількість та регулярність наданого матеріалу (сюжетів, статей, інтерв’ю і т.п.).

 

Ми раді повідомити про визначення переможців конкурсу, згідно з зазначеними критеріями, і дякуємо усім учасникам конкурсу «Діабет – час діяти разом!» за проявлену зацікавленість в підвищенні обізнаності населення України про проблему цукрового діабету!

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться у приміщенні Одеського регіонального відділення Національної Спілки Журналістів України 14-го липня 2017 р. в рамках медіа-семінару за участі представників Посольства Королівства Данія в Україні, кафедри сімейної медицини та загальної практики Одеського Національного медичного університету та Асоціації сімейної медицини Одеського регіону, Представництва Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові і Національної Спілки Журналістів України.

Переможці конкурсу «Діабет – час діяти разом!» отримають іменні сертифікати та цінні призи – планшети Lenovo Tab 3, а решта учасників конкурсу – сертифікати учасника і заохочувальні призи.

Запрошуємо зацікавлених журналістів взяти участь у медіа-семінарі, що присвячено цукровому діабету та нагородженню переможців конкурсу «Діабет – час діяти разом!».

Обов’язкова попередня реєстрація за тел. 099 346 55 72; 050 416 47 07.

Сподіваємось, що співпраця з представниками журналістської спільноти продовжуватиметься і надалі, і всебічно сприятиме підвищенню обізнаності населення України про проблему цукрового діабету!

Представництво Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові

 

      

Посольство Королівства Данія в Україні

 

 

 

Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України

 

      

Кафедра сімейної медицини та загальної практики Одеського національного медичного університету

 

 

Асоціація сімейної медицини Одеського регіону

UKR.NN.09.06.2017

 

 

 

 

31 травня 2017 

Науково-практична конференція ендокринологів Донецької області, м. Маріуполь

30 травня 2017 року у м. Маріуполь за підтримки Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові відбулась науково-практична конференція ендокринологів Донецької області. В конференції прийняли участь: головний позаштатний ендокринолог Донецької області, представники Департаменту охорони здоров’я м. Маріуполь, головні позаштатні дитячі ендокринологи Донецької області і м. Маріуполь, ендокринологи м. Волноваха, м. Мангуш, м. Нікольське і м. Маріуполь.

UKR.NN.31.05.2017

28 квітня 2017

Науково практична конференція з ендокринології, м. Суми

27 квітня 2017 року у м. Суми за підтримки Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові відбулась науково-практична конференція на тему «Підсумки роботи ендокринологічної служби в районах області». В конференції прийняли участь понад 50 ендокринологів, дитячих ендокринологів, районних і міських терапевтів, сімейних лікарів, невропатологів, офтальмологів і судинних хірургів.

UKR.NN.28.04.2017

10 квітня 2017

Проект «Школа ендокринолога». м. Запоріжжя

6-7 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся третій захід освітнього Проекту «Школа ендокринолога», одним із спонсорів якого є Представництво компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові. В заході приймали участь понад 150 лікарів загальної практики і ендокринологів.

UKR.NN.10.04.2017

03 Квітня 2017

Науково-практична конференція «Сучасна дитяча ендокринологія»

30-31 березня 2017 року у м. Чернівці під егідою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація дитячих ендокринологів України» проходила щорічна науково-практична конференція дитячих ендокринологів, одним із спонсорів якої було Представництво компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові. Під час конференції до уваги лікарів були представлені новітні підходи в лікуванні і діагностики ендокринної патології у дітей. В рамках конференції, Представництво компанії Ново Нордіск провело семінар, на якому були представлені дані нового клінічного дослідження застосування інсуліну деглюдек у дітей з цукровим діабетом молодшого віку. В конференції прийняли участь понад 150 дитячих ендокринологів України.

UKR.NN. 03.04.2017

 

 

27 Березня 2017

Проект «Школа ендокринолога», м. Полтава

24 березня 2017 року у м. Полтава відбувся другий захід освітнього Проекту «Школа ендокринолога», одним із спонсорів якого є Представництво компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові. Під час заходу понад 30 лікарів загальної практики та лікарів ендокринологів мали можливість поглибити знання і отримати практичні навички у лікуванні і діагностиці ендокринної патології.

UKR.NN. 27.03.2017

Прес-реліз 7 червня 2017 р.

Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України оголошують про завершення конкурсу для журналістів «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ!»

Більше...

 

Прес-реліз  7 червня 2017 р.