Новини компанії Ново Нордіск Україна

25 листопада 2019 р.

Стати професійним спортсменом з діабетом? Можна, якщо маєш підтримку найближчих

Vinnitsa DiaDity

 

Серія заходів до Всесвітнього дня боротьби з діабетом «Діабет: захисти родину»

З 14 по 16 листопада у різних регіонах України – від Харкова до Ужгорода – за підтримки Ново Нордіск відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби з діабетом в Україні.

Цукровий діабет – одне з найрозповсюдженіших захворювань у світі: за оновленою статистикою в Україні на діабет хворіють два з половиною мільйони або 7,6% людей.1

Жити з діабетом повноцінно, займатися тим, що любиш, бути активним, мати родину, друзів, роботу, хоббі та навіть стати спортсменом? Дуже часто люди з діабетом відповідають на ці запитання: «Ні, я не можу, у мене цукровий діабет». Метою заходів стало переконати – з підтримкою найближчих можливо все. Коли комусь ставлять діагноз цукровий діабет, це впливає на кожного члена сім’ї. Адже щоб жити повним життям, людина з діабетом потребує уваги та піклування трохи більше, ніж інші.

Саме про діабет як про родинне захворювання говорили 14, 15 та 16 листопада у семи містах України: у Львові, Івано-Франківську, Бердичеві, Харкові, Одесі, Ужгороді та Вінниці у форматі панельної дискусії. Людина з діабетом, її найближчі люди та лікар розповіли про свій досвід лікування діабету. Перед обговоренням подивилися фільм про хлопчика Періса, що захворів на цукровий діабет у 2 роки. Про важкий шлях його родини, що вони подолали та про успіх, якого врешті-решт досяг Періс – приэднався до команди з веслувального спорту.

В Одесі особистими подобицями життя з діабетом поділилася Марина Янків – голова Миколаївської Одеської діабетичної асоціації.

«Я живу з діабетом 23 роки, захворіла, як і хлопчик з фільму, коли мені було 2. Тоді у нас не було такого розмаїття інформації, як зараз. Я пам’ятаю, як читала одну-єдину книжку, де було написано, що я осліпну та що не зможу мати дітей. Це викликало у мене протест. У підлітковому віці я думала собі, що я виросту і у мене не буде діабету, що все буде нормально. І знаєте, я виросла, стала головою пацієнтської організації, народила чудового сина, маю улюблену роботу, чоловіка та омріяну сім’ю. Діабет у мене все ще є. Але завдяки підтримці моєї родини він зовсім не заважає мені жити. Спочатку є я, мої інтереси і потреби, а потім мій діабет».

Заходи відвідали майже тисяча людей. Дуже багато батьків прийшли з дітьми. 


Посилання:

1.  IDF Diabetes Atlas 9th Edition

UKR.NN.22.11.2019

 

 

 

 

16 серпня 2019 р.

Компанія Ново Нордіск стала генеральним спонсором виставки з нагоди закриття Восьмого мі жнародного чемп і онату з футболу серед людей з діабетом «ДіаЄвро 2019 ». Чемпіонат відбувся з 22 по 26 липня на НСК «Олімпійський» у К иєві. Збірна України посіла друге місце після команди з Боснії та Герцоговини. Третє місце здобула команда Хорватії.

 

Організатори та спонсори чемпіонату підготували для гостей і учасників багато корисних активностей: на виставці можна було визначити р і вень цукру в крові та глікованого гемоглобіну (показник, що визначає середній вміст цукру в кров і за дов гостроковий період ), виміряти артеріальний тиск і проконсультуватися з лікарем-подологом.

 

Представники Ново Нордіск розповіли про те, чим зараз живе компанія , що рятує життя людей з діабетом. Ольга Татолова – співробітник Ново Нордіск – розповіла про потрійну лінію відповідальности компанії . Ново Нордіск несе економічну, соціальну та екологічну відповідальність перед пацієнтами та суспільством . Компанія піклується про те, щоб якомога б і льше людей отримали необхідне лікування інсуліном, мінімізує вплив виробництва на навколишнє середови ще та працю є над створенням інноваційних препаратів, які покращать лікування та якість життя людей із хронічними захворюваннями. Більше 13 відсотків прибутків від продажів Ново Нордіск інвестує в наукові розробки та дослідження. К ожного року зменшуються обсяги впливу на атмосферу – до 2020 року виробництво Ново Нордіск повністю перейде на альтернативні джерела енергії. Енергія вітру вже 9 років забезпечує виробництво інсуліну в Данії.

 «ДіаЄвро» – це щорічний міжнародний чемпіонат і з футболу серед спортсменів , що живуть з діабетом . Проект покликаний допомогти людям із цією хворобою повірити в себе та в те , що діабет не є перепоною для досягнення будь-яких цілей та мрій .   

Уже декілька років Ново Нордіск підтримує чемпіонат «ДіаЄвро» та спортсменів, що хворіють на цукровий діабет. Мета Ново Нордіск – допомогти зрозуміти: з діабетом можна й треба жити повноцінним життям.

 

UKR.NN.13.08.2019