Новини представництва компанії Ново Нордіск в Україні

29 грудня 2017

Науково-практична регіональна конференція ендокринологів Одеської області, м. Одеса

21 грудня 2017 року у м. Одеса за підтримки Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові відбулась науково-практична конференція ендокринологів Одеської області. В конференції прийняли участь: головний позаштатний ендокринолог Одеської області, представники Департаменту охорони здоров’я м. Одеса та лікарі ендокринологи м.Одеса та Одеської області.

 

27 грудня 2017

 Науково-практична конференція “Академічна ендокринологія”

20 грудня 2017 у Вінниці, за підтримки Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові,  відбулась науково-практична конференція “Академічна ендокринологія”, присвячена 85-річчю з дня народження проф. Зелінського, видатного вченого-ендокринолога, засновника кафедри ендокринології Вінницького національного університету імені М.І. Пирогова.

Під час конференції також проводилось засідання завідувачів кафедр та курсів ендокринології вишів України. Були представлені доповіді від усіх ендокринологічних шкіл: Івано-Франківська, Тернополя, Луганська, Одеси, Полтави, Києва, Харкова, Дніпра, Вінниці, Львова, Ужгорода, Запоріжжя, Сум, Чернівців, Донецька. Теми охоплювали широке коло проблем патології залоз внутрішньої секреції (щитоподібної залози, підшлункової залози) та коморбідних станів. На нараді обговорювались питання оновлення методичного забезпечення викладання ендокринології, програма Всеукраїнської олімпіади з ендокринології.

10 грудня 2017

Медіа-семінар для журналістів «Діабет – час діяти разом».

8  грудня 2017 року відбувся медіа-семінар для журналістів «Діабет – час діяти разом». Масштаб та складність боротьби з діабетом вимагає партнерського підходу. Тільки шляхом партнерства з лікарями, журналістами, пацієнтами, науковцями та недержавними організаціями, ми можемо сподіватись на реальні та істотні зміни в лікуванні діабету.

Семінар був організований спільно із Модерним діабетичним центром та за особистої участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данія в Україні пана Рубена Медсена. Під час заходу були  виступи директора представництва компаніїї Ново Нордіск в Україні та Молдові Олександра Бойко, директора Модерного Діабетичного центру Ігора Ткаченко, а також завідуючої кафадрою ендокринології Київського національного Медичного Університету профессора Юлії Комісаренко та медичного директора Модерного Діабетичного центру Лариси Ніфонтової. Загалом до участі в медіа-семінарі приєдналось більше 40 учасників. 

12 липня 2017

ПРЕС-РЕЛІЗ

Важлива інформація з безпеки для людей з діабетом, які користуються шприц-ручкою НовоПен Ехо

 

м.Київ, Україна, 10 липня 2017 року. А/Т Ново Нордіск встановило, що в невеликій партії шприц-ручок НовоПен Ехо може тріскатися або ламатися тримач картриджа, якщо його піддавати впливу деяких хімічних речовин, наприклад деяких засобів для чищення. Шприц-ручки НовоПен Ехо використовуються для введення інсуліну при лікуванні людей з цукровим діабетом.

 

Ново Нордіск наполегливо просить пацієнтів, які використовують шприц-ручку НовоПен Ехо однієї з вказаних серій FVG8414-C, FVG8997-8 на упаковках (FVG8414, FVG8997 на шприц-ручках), звернутися до Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні за тел. +38 044 581-12-60 або надіслати листа на електронну адресу safetyUA@novonordisk.com

Дивись повний прес-реліз за посиланням тут.

7 червня 2017

Прес-реліз

Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України

оголошують про завершення конкурсу для журналістів

 «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ!»

7 червня 2017 р.

Шановні пані та панове!

Представництво компанії Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові разом з партнерами - Посольством Королівства Данія в Україні, Одеським регіональним відділенням Національної Спілки Журналістів, кафедрою сімейної медицини та загальної практики Одеського національного медичного університету та Асоціацією сімейної медицини Одеського регіону - повідомляє про завершення конкурсу «Діабет - час діяти разом!», який було оголошено у листопаді 2016 року.

Надійшло багато матеріалів, які були всебічно проаналізовані експертним журі. Роботи, що надійшли на конкурс оцінювались за такими критеріями:

•     Актуальність матеріалу, що був наданий;

•     Відсутність фактичних помилок;

•     Кількість та регулярність наданого матеріалу (сюжетів, статей, інтерв’ю і т.п.).

 

Ми раді повідомити про визначення переможців конкурсу, згідно з зазначеними критеріями, і дякуємо усім учасникам конкурсу «Діабет – час діяти разом!» за проявлену зацікавленість в підвищенні обізнаності населення України про проблему цукрового діабету!

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться у приміщенні Одеського регіонального відділення Національної Спілки Журналістів України 14-го липня 2017 р. в рамках медіа-семінару за участі представників Посольства Королівства Данія в Україні, кафедри сімейної медицини та загальної практики Одеського Національного медичного університету та Асоціації сімейної медицини Одеського регіону, Представництва Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові і Національної Спілки Журналістів України.

Переможці конкурсу «Діабет – час діяти разом!» отримають іменні сертифікати та цінні призи – планшети Lenovo Tab 3, а решта учасників конкурсу – сертифікати учасника і заохочувальні призи.

Запрошуємо зацікавлених журналістів взяти участь у медіа-семінарі, що присвячено цукровому діабету та нагородженню переможців конкурсу «Діабет – час діяти разом!».

Обов’язкова попередня реєстрація за тел. 099 346 55 72; 050 416 47 07.

Сподіваємось, що співпраця з представниками журналістської спільноти продовжуватиметься і надалі, і всебічно сприятиме підвищенню обізнаності населення України про проблему цукрового діабету!

Представництво Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові

 

      

Посольство Королівства Данія в Україні

 

 

 

Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України

 

      

Кафедра сімейної медицини та загальної практики Одеського національного медичного університету

 

 

Асоціація сімейної медицини Одеського регіону

 

 

 

 

 

31 травня 2017 

Науково-практична конференція ендокринологів Донецької області, м. Маріуполь

30 травня 2017 року у м. Маріуполь за підтримки Представництва компанії Ново Нордіск А/Т (Данія) в Україні і Молдові відбулась науково-практична конференція ендокринологів Донецької області. В конференції прийняли участь: головний позаштатний ендокринолог Донецької області, представники Департаменту охорони здоров’я м. Маріуполь, головні позаштатні дитячі ендокринологи Донецької області і м. Маріуполь, ендокринологи м. Волноваха, м. Мангуш, м. Нікольське і м. Маріуполь.

UKR.NN.31.05.2017

Прес-реліз 7 червня 2017 р.

Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України оголошують про завершення конкурсу для журналістів «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ!»

Більше...

 

Прес-реліз  7 червня 2017 р.