Changing Diabetes®

Націленість на подолання діабету

У Ново Нордіск ми глибоко переконані, що загрозливе зростання кількості хворих на цукровий діабет неминуче. Ми можемо змінити цю траєкторію, але необхідно діяти вже зараз.

На сьогоднішній день 415 мільйонів людей - близько 9% дорослого населення світу - живуть з діабетом і більшість з них - з діабетом 2-го типу.1 З 2000 року кількість людей з діабетом подвоїлася і, як очікується, в 2040 року вона сягне 642 мільйонів.1 Але в чому причина цього нестримного зростання? І чому рівень захворюваності на діабет 2-го типу зростає так швидко у містах, де проживає дві третини всіх людей з діабетом?1

 

Більше 90 років лідерства в боротьбі з діабетом навчило нас, що приборкання пандемії вимагає екстраординарного зосередження на головних проблемах. Необхідно забезпечити, щоб захворювання раніше виявлялося, покращити якість лікування діабету і вирішити проблему зростання захворюваності на діабет у містах.


Скринінг рівня цукру в крові

Забезпечення ранньої діагностики

За оцінкою, приблизно 193 мільйонів людей з цукровим діабет 2-го типу не усвідомлюють свого захворювання.1 Рання діагностика може допомогти їм контролювати свій стан і уникнути розвитку серйозних ускладнень, в тому числі ушкодження очей, нирок і серця. Ми співпрацюємо з медичними фахівцями, організаціями та спеціалістами з планування стратегій розвитку системи охорони здоров'я для підвищення обізнаності про переваги ранньої діагностики діабету, шляхом скринінгу рівня глюкози в крові, підвищення інформованості про діабет і важливості включення ранньої діагностики захворювання у програми охорони здоров'я. 


Руілінг Янг (Ruiling Yang) хворіє на діабет 2 типу, Китай

Забезпечення кращого лікування

Багато людей, що отримують лікування з приводу цукрового діабету, все рівно мають складнощі з контролем свого захворювання, що наражає їх на ризик розвитку серйозних ускладнень для здоров’я. Життя з діабетом – це більше, ніж контроль рівня цукру в крові. Діабет впливає на кожен аспект щоденного життя. Десятиріччя досліджень дали нам глибоке розуміння того, що потрібно для перемоги над діабетом. Для досягнення хорошого самостійного управління діабетом необхідно розширити можливості лікування для задоволення індивідуальних потреб кожної людини, крім цього людям з діабетом необхідна просвіта і постійна підтримка. Працюючи у взаємодії з медичними фахівцями, дослідниками та організаціями пацієнтів, ми можемо допомогти більшій кількості людей жити з меншими обмеженнями.


Міста, що перемагають діабет, - Шанхай, Китай

Залучення міст до боротьби з діабетом

Сьогодні, понад дві третини всіх людей з діабетом живуть в містах. І тому міста - це передня лінія боротьби з діабетом 2-го типу. Програма «Міста, що перемагають діабет», заснована компанією Ново Нордіск, Університетським коледжем Лондону і Центром «Steno Diabetes Center», є унікальною державно-приватною партнерською ініціативою, яка спрямована на вивчення цієї проблеми та розробку необхідних заходів для того, щоб зробити життя в містах більш здоровим і зручним.


Масштаби і складність цієї проблеми виходять за рамки будь-якої однієї організації, компанії або галузі. Тільки на основі партнерських відносин ми можемо сподіватися досягнути реальних і тривалих результатів.

Ми будемо продовжувати нашу справу з незмінною вірою: подолання діабету - це можливо!


Посилання

1 International Diabetes Federation. IDF Diabetes Atlas. 7th edn. Brussels, Belgium: International Diabetes Federation. 2015.
 

Загальна інформація та факти про діабет
 
Інфографіка
(PDF 4 MB)